May 2013

If you never try, you will never know.

26. may 2013 at 12:54 | ~Aria |  Experiences
• hey guys
moc se omlouvám. jsem trubka na osmou, že to tu tak flákám -_- v poslední době nevím o čem psát. příjde mi divný sem psát ráno jsem šla do školy, po škole domů, jedla jsem čokoládu a byla jsem na weheartit. -__- každý den dělám to samý. stereotyp. takhle jsem si to ale ani zdaleka nepředstavovala. měla bych dělat šílenosti a užívat si života a né prosedět celý volný čas u compu a psát o tom jak sedím u compu. je to na prd. vážně. neobjevuji nové věci a nezajímám se o nic jiného než co mám teď. nedělám nic proto, abych rozvíjela svoji osobnost. svých největších koníčků jsem se vzdala. plavání, čtení a kreslení. přestala jsem chodit na treninky. kdybych mohla vrátit čas, neváhala bych. vzdala jsem to. vzdala jsem se mé největší jistoty, která mi dodávala odvahu jít za tím co chci. rozvíjet svoje schopnosti, být silná. víte, ten pocit když stojíte na nejvyšším stupínku, v ruce držíte pohár a vy jenom hledíte s úsměvem dopředu, je nezaměnitelný. jakoby se vám všechen ten čas a snaha vyplatila. všechno tohle jsem zahodila. pro nic. všechny diplomy, medaile a poháry jsem zavřela do krabice a s nimi odešla i všechna jistota.
ke knihám už nemám takový vztah jaký jsem mívala. nahradily je filmy a seriály. a kreslení? není čas, není inspirace. inspiraci jsem často brala z knih. díky knihám jsem si mohla odpočinout, mohla jsem se přenést do země nezemě, bradavic nebo narnie. kamkoli. Ale teď, jsem tu jen já a realita.
Jde o to, že většina lidí, včetně mě, říká "dnes na nic není čas", ale pravda je, že času máme dost, jen si ho neumíme vytvořit. Jsme každou chvíli vyčerpaní na to abychom se nachvíli zastavili, řekli "ne" nebo šli dál. Mám celý život před sebou a nechci na konci litovat toho coby, kdyby. čas se vrátit nedá. musíme zapomenout na to co bylo a jít dál a neohlížet se. jakmile se ohlédneme na zpátek, vtáhne nás to tam, kde jsme byli na začátku. jít vpřed, s hlavou zdvihnutou a dát se ze sebe to nejlepší. nečekat na zázrak, ono to samo za námi nepříjde. Usmívat se a prožít každý den jako by byl náš poslední.
~Aria

The right guy will love you for what's inside.

19. may 2013 at 18:37 | ~Aria |  Experiences
•Hi guys•
já vím, že jsem vám slíbila nějaké články, ale nějak mi to nevyšlo. maturity budou až tento týden a to vám říkám, že změn v rozvrhu máme docela dost. muhahahaha. zítra máme čtyři hodiny, pak dvě hodiny volno a pak zase dvě hodiny tělocvik. přemýšlím o tom, že bych mezitím zašla i domů :) nebo si vezmu sebou tablet a budu koukat na filmy:3. A co jinak vy, jak žijete? Co víkend? já teď weheartuju:3 jak jinak :D, stahuju film Chceš mě, chci tě a poslouchám Imagine Dragons:). co se týče hokeje(jo vím, že jsme prohráli už před několika dněma) mrzí mě to. nehledě na to, že už s kámoškama neuvidíme našeho sexouše pavelce :(. chjóchjó. ale i tak hráli dobře:) každý rok přece nemůžeme vyhrát. půjdu se podívat ještě na vaše blogy:). tak zatím byebye. ~Aria

sending virtual hug :3

12. may 2013 at 9:15 | ~Aria |  Experiences
Hey guys:).
omlouvám se za mojí neaktivitu na blogu. nemám v poslední době čas, ale na tento následující týden mám pro vás připravené nějaké články do what i like a inspiration.:) budou opět maturity..člověk by si myslel, že aspoň na chvíli bude mít od školy chill, ale testů zatím stále přibývá -__- . chjó. dnešek budu strávit čtením Bajek Barda Beedleho :3, popíjením čaje a snad i zkouknutím nějaké filmu. máte nějaké typy?:). Na učení ani nemyslím O.o. půjdu se podívat ještě na vaše blogy:) užijte si zbytek víkendu :3! :* ~Aria

# Teen Wolf

3. may 2013 at 17:25 | ~Aria |  What I like
WHAT I LIKE.
# everything about Teen Wolf

Hi guys:). dneska bych vám chtěla představit seriál teen wolf. určitě ho znáte nebo jste někde o něm slyšeli. úžasný seriál se vším všudy a proto je můj neojblíbenější ♥. všechny postavy ze seriálu jsou výjimečné. scény dokonale sehrané.

"Mladý outsider Scott se jedné noci potlouká po lese, když je napadnut vlkodlakem. Naštěstí ze souboje vyvázne jen s kousnutím. Ale brzy si začne uvědomovat, že se s ním něco děje..."