Hey, testicle left and right :D.

31. march 2013 at 18:51 | ~Aria |  Experiences
Hi guys. užíváte prázdnin? sluníčko nám krásně šajní, venku strašný vedro, vůbec nemůžu z toho ani dejchat. just kidding -.-. Slunce nesvítí, sněhu je tu pět prdelí a zima jak v Narnii. bezvadný -.-. Nicméně v pátek jsem byla se sestrou u babči. uklízeli jsme, nakoupili a ták. je vám asi jasný, že všechno co jsme nakoupili jsme hned sežrali :D. ale jedno ponaučení jsem z toho měla - nikdy už nepůjdu se svojí setrou nakupovat, nikdy - protože to bylo samí proč chceš tohle, proč nechceš tohle.. no prostě jsme tam na sebe řvali přes ten jeden metr "dlouhej" obchod. vůbec jsme se nemohli dohodnout :D. v sobotu, teda včera, jsem se zase jen tak poflakovala :3. žrala čokoládu, poslouchala písničky {hlavně TUHLE} a koukala na filmy. budu si muset nejspíš najít nějaký další seriály, jelikož pretty little liars a teen wolf jsem už dokoukala a nový díly budou někdy až v červnu..večer dávali Harryho Pottera, nemohla jsem vynechat ♥. nejlepší je když jsou na tom ministerstvu kouzel :D. dneska jsem robila to samé :D. jsem to ale tvor :D.

Nesnáším, když mi někdo říká co mám dělat, hlavně potom když mi ještě říká jak to mám dělat -.-.

zítra Velikonoce. no né že bych se na ně snad těšila :D. snad sem nikdo nezabloudí a nechaj mě spát. my vlastně Velikonoce ani nijak zvlášť neslavíme, nejsme ti kteří barví vajíčka a užívají si plno zábavy. ale bývalo to tak, někdy si přeju vrátit se zpátky. do těch bezstarostnejch let, kdy za vás všechno udělali rodiče, mohli jste si dělat co chcete bezohledu na to kolik máte ještě času. mmm, a zase jsem odbočila od tématu :D. takže užijte si Velikonoce a ať vás kluci pořádně vyšupou - my god, co je to za slovo O.o :D.
~Aria
EDIT: zapomněla jsem se zmínit, že přemýšlím o tom začít psát taky projekt, víte co myslím 10 days nebo 30 days:), protože mě v poslední době vůbec nenapadá o čem psát:D. zatím nevím, dám ještě vědět.
 


Comments

1 vicious-room | Web | 31. march 2013 at 22:14 | React

taky jsem se trochu zděsila, když jsem viděla co je venku:O je jaro ,proboha!! nechápi o.O jinak já na nákupy se sestrou chodím ráda, s ní se dost dobře nakupuje:) Na Velikonoce jedu nakupovat, huraaa takže mě nikdo nevyšoupe:D:D

2 IvettPikaCoke | 1. april 2013 at 10:44 | React

Ta zima už mě taky opravdu štve. Neříkám, že musí být vedro 30 stupňů, ale aspoň sluníčko. Pretty Little Liars teď budu začínat koukat na třetí řadu :D A myslím, že 30 Days Challenge, je dobrá věc. ^^ Já teď také tento projekt budu psát, páč vůbec nemám nápady na články.

3 Niallerka. | Web | 1. april 2013 at 10:44 | React

Nádherný vzhled! :3
Jojojo, zima jak na Sibiři..venku sněhu tři prdele. ._. Ehm, ehm..
Já zase nesnáším nakupování s mámou. Ta říká to samý. ._. Bla, bla, a zase bla. :'D
Miluju HP! :3 Aw! :3:D
Jo..to slovo. :'D Nejlepší je, když vyměníš to P za K! :'DDD

4 Claire Drayen. | Web | 1. april 2013 at 10:56 | React

just kidding, jsem si říkala :DD zima jak v Narnii...:D
PLL nám naštěstí ještě rozkoukaný, takže pohoda :D a ono ani není moc času na to koukat,
tak mi to chvíli zabere...
Taky to nesnáším, když ti někdo do všeho mele, ten spongebob je úžasnej :D
sem stopro nikdo nepřijde, takže pohodička :D
projekt days by byly super, vážně! :)
Užij si velikonoce! :))

5 Kejt | Web | 1. april 2013 at 13:26 | React

Jo, když jsem byla malá tak jsme nakoupili horu cukroví pro ty co nás přijdou vymrskat a nikdy nikdo nepřišel, takže jsme tu mísu cukroví mohly sníst :3 nejlepčí :D jo, taky mě štve, že PLL skončily, až v červnu!!! to nevydržím :D zkus lying game - od stejné autorky, nebo Carrie diaries - ze života Carrie ze sexu ve městě, když byla na střední :D nebo třeba Secret Circle - od autorky upířích deníků :D taky hledám nový seriály ;D

6 anyny | Web | 1. april 2013 at 15:00 | React

a jak je stará ta tvá sestra ? protože něco takového mám se svojí mámou a je to vždycky hroznej trapas. jdu do obchodu a okolo mě party holek a já tam se svojí mámou a ta na mě řve, že v tom budu vypadat jak strašák - někdy padnou i horší názvy . jinak, to jsem ráda, že tady konečně někdo píše jak žere - protože se mi zdá , že každý tady píše furt jen o zdravé stravě a tak - jde z toho hlava kolem. zkus Carries diaries - já se sice na to nekoukám kvůli tomu ději - který mě absolutně nebaví ale kvůli tomu herci :O až se na něj koukneš budeš vědět o kterém mluvim protože je sexy jak dva keksy.

taky nesnáším, když někdo mi kecá do toho co dělám - on nic nedělá a ještě mi bude radit^ potom jsem schopná se tak hrozně moc nasrat, že mě nikdo nepozná - haha, použiju takový slovo a o tom oblečení píšu výraz jako " strašák " .

vyšupat - taky si při tom slovu vybavim něco jinýho :D třeba ještě horší je : vyšoupat :D prej muj strejda : pojďte ven ať vás můžu vyšoupat :DDD to je výraz prostě :DD

podle mě - nepiš nějaké projekty protože mě vůbec nebaví - ani číst ani psát ale je to na tobě. pro tebe bych to sice přečetla ale nonono, je to na tobě:-*

som se rozepsal .

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama