September 2012

Life is a maze and love is a riddle. ♥

25. september 2012 at 19:49 | ~Katniss |  Experiences

Hey girls .

How are you? I'm so tireeed. omlouvám se, že jsem nenapsala dřív, ale taky zároveň doufám, že to chápete . Je škola a já jí vůbec nestíhám, natož abych ještě měla čas na blog. včera jsem dostala za čtyři z diktátu a trojku ze zkoušení . prostě fail v tý škole. A tak si teď opakuju pravopis, shiiit. Já prostě nedokážu psát rychle a přitom si ještě odůvodňovat , kde se co píše. I hate it !


A co jsem dělala o víkendu? Užila ho si ♥. Šli jsme s holkama {v pátek i v sobotu}na Vinobraní, kde jsme poznali nový lidi. Byli to fine, sice jsem obímala každýho člověka bez ohledu na to jestli ho znám nebo ne, ale o to právě šlo. Ze soboty na něděli jsem přespala u kámošky, dívali se na film On je fakt boží. Když jsme šli spát, tak jsme ještě z venku slyšeli Kabáty, trololol. V neděli ráno jsem se teda vrátila domů, řeknu vám, že náměstí po Vinobraní zasypaný odpadkama vypadalo fakt úžasně. Ten samý den mamka odjela na měsíc pryč, no . už aby se vrátila. Včera jsem se docela dost nudila. ke všemu jsme měli odpoledňák, takže jsem v tý škole musela hnít až do čtyř. Kill me, please. No nic . půjdu spát, jsem unavená jak prase . Zatim se mějte .


"Never mind what people say, hold your head high and turn away."

9. september 2012 at 18:09 | ~Katniss |  Experiences

Never mind what people say.

Zdaaar. tak jak je? už by mohli být další prázdniny normálně. Pár dní ve škole a já už se pomalu sesypavám. hahaa. to jsem celá já. Vlastně jsem vám neřekla co jsem dělala poslední týden o prázdninách a ták. Byla jsem se svojí rodinou. Jak už jsem se předtím zmínila přijeli příbuzní z Itálie. Huuuu. přesněji dvě tety á sestřenice s bratrancem. Sestřenici je třináct a bratrancovi devatenáct, takže "no problemaa". Jen domluvit se s nima bylo horší, ehhmm. S tou mojí angličtinou ..no :D. Byli jsme s nima na náměstí, v Praze, v ústí v Zoo, borecký tam ! v Německu, prostě všude možně a v něděli se vraceli domů, mamka jela s nima. First day at shool. byl děsnej, nudnej a nezáživnej . rozdávali se učebnice. Všichni vždycky nadšený, néé. :D Tohle je ještě jakože okey,ale když nám naše "milá třídní" oznámila, že si máme vytáhnout papír, vypsat všechny učebnice a napsat ke každý z nich co je na nich poškozenýho, jinak to prej na konci školního roku budem platit. No hey, já myslela že si dělá prdel ze mě né. Pak samozřejmě školní řád. ten jsem neposlouchala, jako vždy, ale pšššt. :D a potom už nás konečně pustila domů. Jupíjupííjupí yeeey. Šli jsme s holkama ven, nejdřív jsme se zastavili u jedný kamarádky, u druhý :D, potom jsme razili do čajky . stavili se na bazéně a domů. No a druhý dne učení .. búú. Tenhle víkend pohodičká. přijela mamka, jsem se na ní těšiláá ♥ zítra máme odpoledňák, ale určitě se tu ukážu, napíšu seznam oblíbených. Tak se mějte zlatáá*. Love ya Vaše Katniss.

Bye, Bye.