August 2012

My Chers.

26. august 2012 at 13:36 | ~Katniss
My Chers."Až se zas život rozhodne otočit se kě mně zády, už ho prosit nebudu, kopnu ho a odejdu." :D

22. august 2012 at 20:19 | ~Katniss |  Experiences

Předem bych se chtěla omluvit za moje pesimistické ehmm "myšlenky" a zároveň vám všem poděkovat za komentáře. Měla jsem pěkně blbou náladu a prostě.. pořebovala jsem se z toho vypsat.

A co jinak? Začnu od pondělí. Jediný na co si vzpomínám, bylo to vedro. Uuuuh. Každou minutu jsem z pokoje letěla do mrazáku, nabrala co nejvíc ledu a flákala ho po sobě. :D nonoo. V noci to samí, to jsem byla tak naštvaná z toho že nemůžu spát, že jsem schválně budila i rodiče a sousedy >> radio Volume 100 %. Museli ze mě mít určitě radost, hey :D.

Včera pršelo ♥. Byla jsem upe nadšená, z toho vedra jsem měla už fakt hemzy, až do tý doby než začaly padat kroupy. volee, nedozavřela jsem pořádně okno v mym pokoji, teď tam přídu, okno otevřený a kroupy všude. VŠUDE po pokoji. huuu. :D začla jsem po domě běhat s ručníkama a plazila se s nima po podlaze :D. pak příjdu na fejsbuk a všichni tak co kroupy??. :O. a já jen, niic. :D
Dneska jsem uklízela svůj pokoj, vlastně ho doklizenej ještě nemaam :D. ale hned to bude. Zítra mě čeká CELEJ DŮM, protože v sobotu se koná rodinná oslava, to zas bude. Tak se zatím mějte. A užijte si poslední dva týdny prázdnin !
~Katniss

"Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál."

19. august 2012 at 23:55 | ~Katniss |  Experiences
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál.

# Píšu, protože nemůžu usnout. Píšu naštvaná sama na sebe, co dělám se svým životem, naštvaná na všechny, naštvaná na celej svět ! Proč tu sakra jsem? Je plno lidí, kteří mají talentu na rozdávání, někteří, kteří ví kdo jsou, čím jsou a proč tu jsou, tak proč tu jsem já, člověk, který na nic nemá, který promrhává životem?


Když se zamyslím kolik mám kamarádů, vím, že jich jsou stovky, ale když se zamyslím, kolik by jich při mě stálo...nejspíš tu nebude ani jeden. Je to mnou, je to moje chyba? Nebaví mě žít ve světě plných pomluv, nebaví mě rozebírat něčí chyby a už vůbec mě nebaví se snažit někam zapadnout... Tak proč to u všech debilů dělám?


Proč tu jsem já? Holka, která si neustále stěžuje na život, když by za něj někteří dali nevím co. Má všechno co potřebuje, ale přesto jí neustále něco chybí. Má rodinu, která by pro ni udělala cokoliv, ale ona jí není nikdy dost vděčná...Proč?
~Katniss

• Život je jako jeviště na kterém musíš stát a i když ti srdce krvácí, musíš se umět smát. •

13. august 2012 at 9:29 | ~Katniss |  Experiences
"Život je jako jeviště na kterém musíš stát a i když ti srdce krvácí, musíš se umět smát."

Hi darlings*

Jak se máte? Co prázdniny? Předem se omlouvám, že jsem tu se neozvala dřív, neměla jsem o čem psát a nálada moc taky nebyla. Před týdnem přijela kamarádka z Londýna, tak jsme šli ven a kecali co bylo, a potom ještě fotili. Další den, což bylo v sobotu přijela sestra z tábora, no. přinesla cédéčko s fotkama z minulýho roku {to jsem tam ještě byla} > tak čekám fotky, a místo nich tam jsou videa, no ty vole je to příšerný :D. fuuu. K večeru jsem tátovi pomáhala s ségřiným pokojem, přidávali jsme tam nový světla, a vypadá to celkem fine. Včera jsem měla zase flákací den, tak to dneska nějak musím dohnat. Dívala jsem se s mamkou na film Den poté. samozřejmě, že jsem zmeškala začátek toho ukončení olympiády a tím pádem i One Direction. //tak jsem koukala aspoň na ten konec, kde byla Jessie J a další..


Dneska mám v plánu jít ven, k babičce a pak domů, kde si ještě napíšu seznam, co potřebuju do školy. Tak se zatím mějte. *
~Katniss

# movies with happy endings.♥

8. august 2012 at 11:29 | ~Katniss |  What I like
WHAT I LIKE.
# Movies with happy ending.
Hi guys.

Dneska tu mám pro vás článek What I like > Movies with happy ending. Miluju je.♥ Především když je ještě uprostřed filmu nějaké to drama. A jaké filmy máte rádi vy?
~Katniss

Message for My Chers. ∞

7. august 2012 at 11:59 | ~Katniss
Message for My Chers.

Hi my Chers,
Mám pro vás zprávu. Týká se to protřídění Chers. Znáte to, škola > učit, učit. A jelikož to nebudu zřejmě moc stíhat, potřebuju si vás protřídit a popřídě i promazat. Jak? No.. byla jsem vždycky proti kontrolám, nějakých pravidel a podobně. Nechci vás sem nutit chodit, chtěla bych aby jste sem chodili rádi a četli mé články a ne jen proto, že musíte. Ale asi se kontrole nevyhnu, nechám jí tu do konce měsíce, doufám, že je to dost času. A to jen s jedinou otázkou > Proč sem chodíte a co si myslíte o autorce/admince. Děkuju.❥
~Katniss

"I wanna stay up all night, and jumnp around until we see the sun"!♥

3. august 2012 at 19:09 | ~Katniss |  Experiences

# reading Jane Austen ♥

Hi smilingrs*

Tak už tu máme druhou polovinu prázdnin. nevím jestli jsem nadšená, ale už se docela těším na ty lidi ve třídě, baví mě sledovat kdo se nejvíc změnil nebo tak, {jó, já vím, jsem divná :D}. hlavně mě štve ta skutečnost, že jsem si tyhle prázdniny ani zdaleka neužila tak moc, jak jsem chtěla.

Dneska jsem jela k babičce, měla jsem u ní hranolky s hermelínem♥.#> hermelín 2x. nějak tak jsem to tušila, takže jsem si byla ráno po dlouhý době zaběhat, ale zítra mam v plánu běhat tak o hodinu dýl a cvičit, cvičit a žrát :D. néé. jsem hroznáá s tímhle, před prázkama pořád, že budu běhat, jezdit na kole, jíst zdravě a pak ztoho nevzešlo nic. mam ještě několik dní na nápravu. no. Koukali jsme na LOH > swimming, a pak na *gilmorky*. kolem druhý nebo třetí, jsem jela domů, samozřejmě že začal zrovna liják, takže jsem se vrátila upe promočená, ale mě to nevadilo naopak. už dlouho jsem chtěla jít ven a zmoknout :D. když jsem dojela > liják "záhadně" přestal. okey, kolem pátý jsem se vydala nachvíli do města, koupila obálku na dopis,gelovku. Budu totiž psát ségře na ten tábor.no sakra, zapomněla jsem na poštovní známku . já už ani nevim kolik stojí :D. ani nevim kde jí koupit, myslim, že v trafice :D. dobře, tady se projevila má inteligence,:D a ještě krém Balea kiwi♥. huu. budu fetovat tu vůni po zbytek večera. :D Jinak teď jsem rozečetla Pride and Prejudice v angličtině a uplně super ! Sice někdy musím některá slovíčka hledat ve slovníku, ale většina jich je popsaná pak na konci.


Rozhodla jsem se, že ke konci zruším Chers. a budu mít jen oblíbené blogy, protože až začne škola nebudu to už stíhat. možná, že je nezruším, ale určitě je protřídím.. tak se zatím mějte.,*