July 2012

"You're got every right to a beautiful life"♥

31. july 2012 at 10:40 | ~Katniss |  Experiences

Hi sweethearts*

Uuuh. Tak jak se vede? Mě celkem fine. Celé dny strávím nejvíc koukáním na LOH.♥ zahajování bylo fakt úžasný, akorát potom to představování zemí > nudaa, počkala jsem na Českou republiku a šla spát. Jinak v sobotu jsme jeli se sestrou nakupovat. za co se musím pochválit je jedno tílko > bílé s černýmy puntíky a ve prostřed to má takovou černou pásku s mašličkou a k tomu jsem si koupila baleríny. takže spokojená *. V neděli byl odjezd na tábor, na který jsem bohužel nejela, nestihli jsme podat přihlášku. sestra tam jela jako vedoucí/praktikantka, huu. se má no, ale zase hlídat ty malí smrady :D. jako všichni nejsou jo, ale ostatní. Na konci táboru jsou totiž vždycky olympijské hry > a prostě jsme měli kapitánku (vedoucí), která se na nás upe vybodla a řekla mi, že je mám všechny hlídat. Já myslela, že každou chvíli vybuchnu.

Kamarádka psala z Londýna, že prý viděla královnu > whoa. ale potom co jsme jí viděla v televizi na zahajování a ten výraz :D. to fakt nevim nevim, jestli bych jí chtěla někde potkat.

Abych pravdu řekla, tak nejčastějc sleduju tenis, volejbal a hlavně na plavání. Plavání ♥ miluju ten sport. a lituju že jsem s tím sportem skončila. Chybí mi ten pocit po doplavání závodů, že mám všechno za sebou. Ale zase mám volný čas chodit ven s kamarády a hlavně na učení. Závodní plavání mi dalo hodně. Setkala jsem se se Simonou Baumrtovou nebo Petrou Chocovou, které jsou teď na LOH a jsem za to moc ráda, protože ony byli mím vzorem, abych pokračovala a dala ze sebe co nejvíc. A další plavce, které musím zmínit jsou Michael Phelps a Ryan Lochte, ♥ slintám po nich :D. Radši už vypadnu :D. > Zatím se mějte.*

Jen život, který žijeme pro druhé, stojí za to.♥

24. july 2012 at 17:59 | ~Katniss |  Experiences

Oh hey my ladies*

Jak se máte? Co podnikáte? Už to je asi týden co jsem nenapsala. Moc se omlouvám, ale snad chápete, že jsou prázdniny. A o prázdninách se co? Neplýtvá časem u počítače nebo u televize. Nebo možná jo, záleží na lidech. Mohli jste si všimnout nového mnohem více zaplácaného menu. Mě se líbí, chtěla bych tím inspirovat lidi k tomu, aby byli sami sebou, nepřetvařovali, vážili si pravých přátel a žili život na plno. Jinak nedávno jsem byla na oslavě máminýho kámoše. bylo to super, povídala jsem si tam chvíli s kámoškou a pak jsem se přidala k sestře a jejímu klukovi. Díky bohu, že mě pak odvezli domů, protože mamka přijela s ostatníma až někdy v noci.


Moje kamarádka předevčírem odletěla do Londýna. závist normálně ..huuu. Tak se tu zatím mějte, užívejte prázdnin dokuď je máme ♥. Vaše ~Katniss

Není čas ztrácet čas ♥

18. july 2012 at 11:59 | ~Katniss |  Experiences

Hi darligs *

Jak se máte? Užíváte si prázdniny? Abych pravdu řekla, tak já ne . s kamarádkou jsme měli jít včera ven, ale přesunuli jsme to na dnešek a stejně nejdem . venku totiž sakra jenom prší a je zima. celý dny tu jen sedím doma, koukám na filmy a čtu. ke všemu ostatnímu mám nechuť, nedokopu se k ničemu. Přiznám se, že ani na blog se mi nechtělo psát..

Není ten tygřík k sežrání? ♥ každopádně s tím chci něco udělat . nechci takhle trávit volno, na který jsem se tak těšila !

~Katniss

# everything about Hunger games.♥

14. july 2012 at 18:19 | ~Katniss |  What I like
WHAT I LIKE.
# everything about Hunger games.
Hi my sweets*.
Mám tu pro vás první článek do rubriky what i like. týká se to mého současně nejoblíbenějšího příběhu Hunger games. Příběh má tři díly > Aréna smrti, Vražedná pomsta a Síla vzdoru. Autorka tohoto příběhu je velmi talentovaná spisovatelka Suzanne Collinsová.


Aréna smrti: "V troskách bývalé Severní Ameriky se rozkládá země Panem s nablýskaným hlavním městem Kapitolem a dvanácti okolními kraji. Kapitol jim vládne krutou a tvrdou rukou. Poslušnost si udržuje kláním Hunger games - zvrácenou televizní reality show, ve které každoročně jedna dívka a jeden chlapec z každého kraje nedobrovolně bojují o život. Šestnáctiletá Katniss chce zachránit svou sestru, která byla vylosována a nabídne svou účast dobrovolně. Do hry o přežití se přidávají i lidskost a láska… Dokáže přežít v divočině, když se všichni snaží o to, aby nespatřila další úsvit?"

Netvař se jako přítel, když bodneš nůž do zad. Neschovávej se za masku přátelství, když ji chceš jen využít. Nečekej, že ti pomůžu, když ty mě srážíš k zemi. Pohrdám těmi falešnými a hýčkám si ty právé.

10. july 2012 at 22:09 | ~Katniss |  Experiences

if you can do it > DO IT.

Hi my honeys♥. Jak se vám daří? .. ke konci tohoto dne jsem si uvědomila spoustu věcí, které dělám naprosto špatně. Hádám se s rodiči, hádám se se svojí sestrou, hádám se s přáteli. Chci to změnit. Chci se naučit přijmout své chyby a případně je už nedělat.

Abych se vrátila k "experiences", tak včera jsem celé dopoledne trávila u babičky. Poté jsem šla s kamarádkou ven, měla jsem v plánu si dát zmrzku nebo ledovou tříšť, ale znáte babičky > od ní vždycky odcházím přecpaná. Takže jsme si jenom sedli na náměstí na lavičky a povídali si. Asi po hodině a půl jsem šla domů. Večer jsem razila do kina s kamarádkou na film "Sněhurka a lovec". waa. skvělý ♥. Dnes jsem byla doma, a odpočívala. Tak se mějte a užívejte si prádznin !


Život je jedna velká kupa hnoje, ale je třeba se v ní brodit s úsměvem.

7. july 2012 at 14:29 | ~Katniss |  Experiences
Život je jedna velká kupa hnoje, ale je třeba se v ní brodit s úsměvem.

Hi darlings*.
Jak se máte? Já celkem dobře. Ve čtvrtek jsme jeli k dědovi, který bydlí někde za prahou. Říkám vám, že větší trapas se mi stát nemohl. Jeli jsme se ségřiným přítelem, který měl nový auto. Všechno bylo v poho, až do tý doby než jsem si já trubka usmyslela, že se chci napít. Sestřenice mi teda podala kolu, hmm. Otevírám jí a najednou mi vyletí víčko někam pryč. A pak už tam jen sedim celá zlitá, olepená kolou a co ještě víc, postříkala {neberte to doslovně :D} jsem s ní celý nový auto. Se sestřenicí, která mimochodem seděla vedle mě takže byla taky zlitá, jsme letěli na záchody u benzínky. Jó, ten trapnej moment, kdy na vás všichni čumí. Převlíkla jsem si tričko, ale náhradní kraťasy jsem neměla, takže jsem v nich musela zůstat. Dobelhala jsem se zpátky, auto už bylo napůl vysušený. ségřin přítel se tomu spolu s ostatníma smál, ale .. :D to prostě nejde. zbytek cesty jsem se už jenom omlouvala :D. Jinak u dědy to bylo fajn, moc se s ním nevidím, to bylo asi před pěti lety, kdy jsme se viděli naposled. S tetou a pak i se sestřenicí jsme tam byli na procházce a sbírali maliny :P♥. mňam.

V pátek jsem byla domu, uklízela a nakonec i cvičila. Dneska jsem byla ráno s kamarádkou na dvě hodiny běhat. Bylo to fajn :D. akorát jsem pak byla celá špinavá od bláta. Huuu. Uložila jsem vám pár animací z HP♥, tak snad se vám budou líbit. Tak já běžím, mějte sé.

Užívej si každou krásnou chvíli, protože každá může být poslední.♥

3. july 2012 at 15:29 | ~Katniss |  Experiences

Užívej si každou krásnou chvíli, protože každá může být poslední.

Omlouvám se. Nějak nám blbne net, předevčírem jsem přidala nový článek, ale vymazal se. snažím se to nějak spravit, vlastně mám zato, že už by to mělo být v pohodě. uuhh. psala jsem o vysvědčení, o kterým vážně psát už nechci. Škola je už pryč a teď je prostě volno♥. potom jsem šla tedy s kámošema ven a jen si tak užívali ten poslední den a od té doby jsem jenom doma. Docela se nudím, nikdo není k dostižení, aby se mnou šel ven, tak si tu aspoň píšu s pár lidma, ale i tak jestli takhle mám strávit celý prázdniny :/.

Zašla jsem do knihovny a půjčila si pár knížek {harry pottera, hřaničářova učně a další} valnou část těch knížek zabírala angličtina. Chci se v ní zplepšit, vážně mluvím jak rozbitej automat na plechovky a to nemluvím ještě o němčině. Na němčinu jsem uplně blbá, na jediný co se zmůžu je věta: Ich bin 14 Jahre alt :D. Celkově němčinu nesnáším :D. proto se spíš zaměřím na angličtinu. Zatím se mějte. Vaše Katniss.