May 2012

Ono se říká: na kráse nezáleží, ale člověke dívá na svět očima, ne srdcem...

22. may 2012 at 14:10 | ~Katniss |  Experiences

Ten pocit, kdy vyjdete ven vstříc novému dnu s úsměvem na tváři. Říkáte si, že vám nikdo nemůže zkazit náladu. Vejdete do školy a bum. Vaše nálada, vaše nasbírané sebevědomí je rázem pryč.


Everybody is beautiful♥

20. may 2012 at 9:49 | ~Katniss |  Reasoning
withoutlies

V poslední době okolo sebe slyším jenom: Jsem tlustá, vypadám hrozně, podívej se na mě, mám široký boky, nikdo se mnou nechce nic mít nebo kecám samí blbosti. Já fakt nevím, co mám na to říkat. Každý je krásný sám o sobě. Každýmu se líbí něco jiného. Ale říkat o sobě, že jsme tlusté, když máme pár kil navíc? Držet diety, stresovat se, že jsme snědli kousek čokolády?

Celebrating my sweet 14 ♥

14. may 2012 at 18:29 | ~Katniss |  Experiences
Celebrating my sweet 14.

Před nedávnem jsem oslavila svoje čtrnácté narozeniny. A musím říci, že to byli moje nejlepší narozeniny v životě, i když číslo čtrnáct nemá žádný význam. Tím myslím, že jsem se jenom přiblížila k číslu patnáct. Měla jsem dvě oslavy, jednu takovou menší rodinou, a tu další s kamarády.

Oslava s rodinou >> oslavovali jsme sice až další den, ale i tak to bylo skvělé. Dostala jsem velký košík jahod♥, dorta, přáníčka, "sponky, gumičky, pinetky", a nějaké peníze.

Oslava s kamarády >> už jen jak začínám se nad tím dnem musím usmát, bylo nás asi deset a sraz jsme měli po škole na náměstí. Hned jak jsme se všichni sešli dostávala jsem spoustu dárků♥. Poté jednu kamarádku napadlo mě hodit do kašny.

Myslela jsem, že si dělá srandu. Ale najedou mě už kluci zvedli z lavičky za ruce, holky za nohy a ... hodili mě do tý kašny ! Dá se říct, že jsem byla v šoku :D. Lidi na mě čuměli jak na [to si domyslete..]. celá promočená, až na boty. Nandala jsem si je, popadla dárky, a namířili jsme si to směrem nahoru. Lezli jsme do takového tunelu, kde za první nebyl žádný signál, žádný světlo, zima... vlezli jsme tam otvorem, který měřil sotva metr. Bála jsem se :D, jakože fakt. bylo tam bláto, my ani neměli baterky, jen mobili, navíc tam byl dřív uložen radioktivní odpad či co. Po třech pokusech jsme to vzdali a sedli si o podál na deky a hráli flašku. Nakonec jsme šli zase nazpátek kolem náměstí a rovnou na pálení čarodějnic, když nás to tam nebavilo zašli jsme dál, rozložili deky, sedli nebo lehli :D, [z ní to divně, no] koukali na hvězdy a povídali si. V jedenáct jsme všichni zamířili domů.

Bylo to úžasný. Nemůžu uvěřit, že za necelý rok mi už bude patnáct.
~Katniss

Breakfast♥

13. may 2012 at 13:29 | ~Katniss |  Inspiration
# omlouvám se, ale vůbec nestíhám, uložila jsem pár fotek na téma snídaně. hezký zbytek víkendu.

withoutlies
|:více pod perexem|

My website.

9. may 2012 at 20:10 | ~Katniss
Jméno:~Katniss (není to mé právě jméno)
Věk: 14
Barva očí: Hnědá
Barva vlasů: Hnědá
Sourozenec: Sestra

Má ráda: své přátele, rodinu, poslouchání hudby, sport, kreslení, knihy (momentálně ujíždí na Hunger games), blogování, citáty, anglické filmy, jídlo, náramky, Paříž, Los Angeles, angličtinu, modrou barvu, mazlíčky. How I met your mother, What I like about you, Nicholase Sparkse, Amandu Seyfried, Jennifer Lawrence, Avril Lavigne, weheartit, facebook, ...

Nemá ráda: pavouky, tokio hotel, učení, fyziku, namyšlené lidi, ...

Zajímavosti:
# Miluje granulový čaj.
# Konečně si vyzkoušela, jaký to je, ležet pod nebem plný hvězd.
# Své blogové jméno má podle hlavní postavy (Jennifer Lawrence) z filmu Hunger games.
withoutlies
# Má své tajné místo, kam chodí, když chce být sama.

Citát: "Hope is the only thing stronger than fear."